Диван-ліжко: розумний вибір

Що краще: диван чи ліжко, або два в одному? Все частіше багатофункціональні меблі виграють, і для щоденного відпочинку люди обирають дивани-ліжко. Тим паче, такі меблі ідеально підходять для невеличких квартир. Як обрати серед безлічі моделей правильну та на що звертати увагу при купівлі?

Диван-ліжко: розумний вибір

Диван чи ліжко?

На це питання можна відповісти таким чином: якщо місце дозволяє і меблі підбираються для спальної кімнати, то можна купувати ліжко. А от якщо кімната невеличка, то звісно краще буде купити диван-ліжко. Вдень це комфортний, компактний предмет меблів у кімнаті, де ви приймаєте гостей, а вночі – це повноцінне ліжко для власників квартири або гостей, що залишились на ніч. Великий вибір таких меблів представлений в інтернет-магазині Дивани для Нірвани. На що звертати увагу при виборі?

Як зробити правильний вибір?

Диван-ліжко має бути не тільки красивим, а й комфортним. Перед купівлею слід його перевірити – на дивані можна посидіти чи навіть полежати, оцінивши його наповнювач та каркас. Виробники роблять дивани з дерев’яними, металевими або каркасами з ДСП. Довговічними вважаються металеві та каркаси з натурального дерева. Але вони й найдорожчі.

Також слід перевірити механізми, завдяки яким диван розкладається. Це не повинно викликати труднощів. Якщо диван буде стояти в дитячій, дитина має вміти самостійно його розкладати.

Важливо звернути увагу й на матеріали, з яких виготовлено модель. Вони мають бути натуральними, гіпоалергенними і не шкодити здоров’ю. Важливо звернути увагу на оббивку. Найпопулярніші варіанти – велюр (приємний на дотик, недорогий, але легко забруднюється), флок та шенніл (м’які матеріали, які довго зберігають гарний вигляд та легко чистяться). Безперечний плюс дивану – наявність скриньки для білизни.

Що треба зробити перед купівлею дивану?

Ще до того як відправитись на пошуки підходящого дивану, слід визначитись, де він буде розташований, та заміряти приблизну довжину та ширину. Від цього залежить, на яку форму, розмір та механізм трансформації звертати увагу. Треба також вирішити, на цьому дивані будуть спати щоденно або він буде використовуватись в якості спального місця для гостей. Важливо також знати, хто буде спати на дивані – адже для дитини і для дорослого підходять зовсім різні моделі.

Вже в магазині слід протестувати модель: розкласти й скласти кілька разів, посидіти та полежати на ній. Треба оцінити шви. Вони мають бути рівними та акуратними. Поцікавтеся у продавців наявністю сертифікату якості та гарантії від виробника.

Подписаться на обновления блога на email